Menu
Your Cart

Hazery, Fazery

Hazer je špeciálny typ dymostroja, ktorý umožnuje vytvárať jemnú "hmlu" požadovanej hustoty s nepretržitou prevádzkou.

Na tento účel býva vybavený systémom so vzduchovým čerpadlom a ventilátorom. Výkon zadymovania ventilátora a niekedy aj jeho smerovanie možno presne ovládať. Samočistiaca funkcia, rýchly nábeh funkcie po zapnutí či riadenie cez DMX sú pre hazery štandardom, a preto sú vhodné pre profesionálne použitie.

Fazery sú jednoduchšie a spravidla cenovo dostupnejšie. Nedisponujú však vzduchovým čerpadlom a zväčša nemajú možnosť regulácie ventilátora.  

Značka: Danel Skladová dostupnosť: Na sklade
Danel Hazer RH-900 poskytuje veľmi jemné zadymovanie priestoru s priesvitnou hmlou pre perfektný výkon svetelných efektov. Perfektná digitálna regulácia čerpadla kvapaliny spojená s podpodou vzduchového čerpadna zaručuje jemné zad..
269,00€ Bez DPH:224,17€
Značka: KAM Skladová dostupnosť: Na dopyt
AFX Light Haze-700 je profesionálny výkonný hazer. Využíva systém vzduchovej pumpy ktorá zmiešava vzduch s kvapalinou pre dokonalé a šetrné vyparovanie kvapaliny. Prístroj sa ovláda pomocou mulifunkčného káblový ovládača , LED displeja na prístroji alebo pomocou DMX ovládača. Káblový ovládač má..
345,00€ Bez DPH:287,50€
Značka: Look Solutions Skladová dostupnosť: Na dopyt
Unique Hazer 2  Extrémne tichý a výkonný hazer s nastaviteľným výstupným výkonom a silou ventilátora od 1-99% po stupňoch. Je určený pre trvalé zadymovanie do klubov akýchkoľvek rozmerov, na festivalov&e..
1,249,00€ Bez DPH:1,040,83€
Značka: ADJ Skladová dostupnosť: Na dopyt
ADJ  Entour FazeEntour Faze je súčasťou série výrobkov Entour Atmospherics od spoločnosti ADJ. Tento fázer s výkonom 450 W využíva patentovanú technológiu ADJ, ktorá umožňuje, aby bol stroj pripravený na vytváranie hmly v priebehu 45 sekúnd od jeho zapnutia. To sa vykonáva ohrievačom, ktorý sa ..
299,00€ Bez DPH:249,17€
Značka: ADJ Skladová dostupnosť: Na dopyt
ADJ Entour Faze JrEntour Faze Jr je najmenší člen série produktov Entour Atmospherics od spoločnosti ADJ. Tento Fazer 200 W využíva technológiu rýchleho vykurovania, ktorú patentuje spoločnosť ADJ, ktorá umožňuje, aby bol stroj pripravený na vytvorenie dymu v priebehu 70 sekúnd od jeho zapnutia. To ..
229,00€ Bez DPH:190,83€
ADJ Entourage ADJ Entourage
cca 2-3 dni
Značka: ADJ Skladová dostupnosť: cca 2-3 dni
Entourage: ADJ Entourage je profesionálny Fazer zabudovaný do prepravného case-u. Tento pro Fazer ponúka veľmi rýchly čas zahrievania a vytvára masívne množstvo efektovej hmly. Zariadenie Entourage je vybavené ľahko čitateľným LED displejom s časovačom hmly, plynulou hmlou a možnosou manuálnej hm..
799,00€ Bez DPH:665,83€
ADJ Entour Venue Hazer 10L Fluid PACK ADJ Entour Venue Hazer 10L Fluid PACK
-6 % cca 2-3 dni
Značka: ADJ Skladová dostupnosť: cca 2-3 dni
PACK : ADJ Entour Venue Hazer + 10 lit. Haze Fluid Entour Venue od spoločnosti ADJ je profesionálny výrobník jemnej hmly -  Hazer určený pre inštalácie i mobilné aplikície. Použitie. Tento profesionálny výrobník ..
575,00€ 540,00€ Bez DPH:450,00€
ADJ Entour Venue Hazer ADJ Entour Venue Hazer
cca 2-3 dni
Značka: ADJ Skladová dostupnosť: cca 2-3 dni
Entour Venue od spoločnosti ADJ je profesionálny výrobník jemnej hmly -  Hazer určený pre inštalácie i mobilné aplikácie. Použitie. Tento profesionálny výrobník ponúka veľmi rýchle zahriatie na prevádzkovú teplotu (len cca 45 sekúnd) a vytvára dokonalú atmosféru vďaka obrovskému množstvu hml..
539,00€ Bez DPH:449,17€
ADJ Entour Venue Hazer Pro ADJ Entour Venue Hazer Pro
cca 2-3 dni
Značka: American Audio Skladová dostupnosť: cca 2-3 dni
Entour Venue Hazer Pro: Entour Haze Pro je profesionálny kompresorový Tour Hazer zabudovaný do robustného prepravného case-u. Entour Haze Pro ponúka 3 režimy DMX ovládania, 3 a 5 pin DMX vstup / výstup,čas zahrievania, Powercon In a používa kvapalinu Haze na báze oleja. Hmotnosť 31kg. ..
899,00€ Bez DPH:749,17€
Antari HZ-400
Na objednávku
Značka: Antari Skladová dostupnosť: Na objednávku
Profesionálny hazer na výrobu "neviditeľnej hmly". Tichý a nepretržitý chod. Veľká spoľahlivosť. Dodáva sa vrátane inteligentného ovládača. Vhodný pre veľké diskotéky, koncertné pódiá a divadlá. ..
1,040,00€ Bez DPH:866,67€
Zobrazujem od 1 do 10 zo 10 (1 strán)
Opýtajte sa otázku na produkt
* Meno:
* Emailová adresa:
Telefón:
* Otázka:
* Overovací kód:
Poslať otázku