Menu
Your Cart

Hazery, Fazery

Hazer je špeciálny typ dymostroja, ktorý umožnuje vytvárať jemnú "hmlu" požadovanej hustoty s nepretržitou prevádzkou.

Na tento účel býva vybavený systémom so vzduchovým čerpadlom a ventilátorom. Výkon zadymovania ventilátora a niekedy aj jeho smerovanie možno presne ovládať. Samočistiaca funkcia, rýchly nábeh funkcie po zapnutí či riadenie cez DMX sú pre hazery štandardom, a preto sú vhodné pre profesionálne použitie.

Fazery sú jednoduchšie a spravidla cenovo dostupnejšie. Nedisponujú však vzduchovým čerpadlom a zväčša nemajú možnosť regulácie ventilátora.  

Značka: Danel Skladová dostupnosť: Na sklade
Danel Hazer RH-900 poskytuje veľmi jemné zadymovanie priestoru s priesvitnou hmlou pre perfektný výkon svetelných efektov. Perfektná digitálna regulácia čerpadla kvapaliny spojená s podpodou vzduchového čerpadna zaručuje jemné zadymovanie a nízku spotrebu kvapaliny. Špecifíkácie:  Výšk..
269,00€ Bez DPH:224,17€
Značka: KAM Skladová dostupnosť: 2-3 dni
AFX Light Haze-700 je profesionálny výkonný hazer. Využíva systém vzduchovej pumpy ktorá zmiešava vzduch s kvapalinou pre dokonalé a šetrné vyparovanie kvapaliny. Prístroj sa ovláda pomocou mulifunkčného káblový ovládača , LED displeja na prístroji alebo pomocou DMX ovládača. Káblový ovládač má..
345,00€ Bez DPH:287,50€
Značka: Look Solutions Skladová dostupnosť: Na dotaz
Unique Hazer 2  Extrémne tichý a výkonný hazer s nastaviteľným výstupným výkonom a silou ventilátora od 1-99% po stupňoch.Je určený pre trvalé zadymovanie do klubov akýchkoľvek rozmerov, na festivalové pódiá, prípadne pre filmárske a divadelné účely.Systém miešania kv..
834,00€ Bez DPH:695,00€
Značka: Monacor Skladová dostupnosť: 5-7 dní
Hazer FM-200H poskytuje veľmi jemné zadymovanie priestoru s priesvitnou hmlou pre perfektný výkon svetelných efektov. Perfektná digitálna regulácia čerpadla kvapaliny spojená s podpodou vzduchového čerpadna zaručuje jemné zadymovanie a nízku spotrebu kvapaliny. Špecifikácie:  Výškovo n..
349,00€ Bez DPH:290,83€
Značka: ADJ Skladová dostupnosť: 2-3 dni
ADJ  Entour FazeEntour Faze je súčasťou série výrobkov Entour Atmospherics od spoločnosti ADJ. Tento fázer s výkonom 450 W využíva patentovanú technológiu ADJ, ktorá umožňuje, aby bol stroj pripravený na vytváranie hmly v priebehu 45 sekúnd od jeho zapnutia. To sa vykonáva ohrievačom, ktorý sa ..
239,00€ Bez DPH:199,17€
Značka: ADJ Skladová dostupnosť: Na dotaz
ADJ Entour Faze JrEntour Faze Jr je najmenší člen série produktov Entour Atmospherics od spoločnosti ADJ. Tento Fazer 200 W využíva technológiu rýchleho vykurovania, ktorú patentuje spoločnosť ADJ, ktorá umožňuje, aby bol stroj pripravený na vytvorenie dymu v priebehu 70 sekúnd od jeho zapnutia. To ..
162,00€ Bez DPH:135,00€
Značka: ADJ Skladová dostupnosť: 2-3 dni
Entourage: ADJ Entourage je profesionálny Fazer zabudovaný do prepravného case-u. Tento pro Fazer ponúka veľmi rýchly čas zahrievania a vytvára masívne množstvo efektovej hmly. Zariadenie Entourage je vybavené ľahko čitateľným LED displejom s časovačom hmly, plynulou hmlou a možnosou manuálnej hm..
699,00€ Bez DPH:582,50€
Značka: ADJ Skladová dostupnosť: 2-3 dni
PACK : ADJ Entour Venue Hazer + 10 lit. Elation Haze Fluid Entour Venue od spoločnosti ADJ je profesionálny výrobník jemnej hmly -  Hazer určený pre inštalácie i mobilné aplikície. Použitie. Tento profesionálny výrobník ponúka veľmi rýchle zahriatie na prevádzkovú teplotu (len cca 45 sekú..
469,00€ Bez DPH:390,83€
Značka: ADJ Skladová dostupnosť: 2-3 dni
Entour Venue od spoločnosti ADJ je profesionálny výrobník jemnej hmly -  Hazer určený pre inštalácie i mobilné aplikácie. Použitie. Tento profesionálny výrobník ponúka veľmi rýchle zahriatie na prevádzkovú teplotu (len cca 45 sekúnd) a vytvára dokonalú atmosféru vďaka obrovskému množstvu hml..
445,00€ Bez DPH:370,83€
Značka: American Audio Skladová dostupnosť: 2-3 dni
Entour Venue Hazer Pro: Entour Haze Pro je profesionálny kompresorový Tour Hazer zabudovaný do robustného prepravného case-u. Entour Haze Pro ponúka 3 režimy DMX ovládania, 3 a 5 pin DMX vstup / výstup,čas zahrievania, Powercon In a používa kvapalinu Haze na báze oleja. Hmotnosť 31kg. ..
858,00€ Bez DPH:715,00€
Antari HZ-400
Na objednávku
Značka: Antari Skladová dostupnosť: Na objednávku
Profesionálny hazer na výrobu "neviditeľnej hmly". Tichý a nepretržitý chod. Veľká spoľahlivosť. Dodáva sa vrátane inteligentného ovládača. Vhodný pre veľké diskotéky, koncertné pódiá a divadlá. ..
1,049,00€ Bez DPH:874,17€
Značka: Proel Skladová dostupnosť: Na dotaz
Sagitter ARH-1500 je profesionálny výkonný hazer. Využíva systém vzduchovej pumpy ktorá zmiešava vzduch s kvapalinou pre dokonalé a šetrné vyparovanie kvapaliny. Prístroj sa ovláda cez mulifunkčný ovládač s LCD displejom. Ovládač má veľa funkcií ako napr. časovač, regluláciu výstupného výkonu dymeni..
490,00€ Bez DPH:408,33€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 12 (1 strán)
Opýtajte sa otázku na produkt
* Meno:
* Emailová adresa:
Telefón:
* Otázka:
* Overovací kód:
Poslať otázku