Menu
Your Cart

Vážení zákazníci. Napriek mimoriadnej situácií stále prijímame a odosielame štandardne objednávky. Dobierku UPS je možné uhradiť kuriérovi len platobnou kartou.

Kontrolery, zvukové karty, MIDI

Klasické DJ zostavy niekolkých prehrávačov/ gramofónov a jedného DJ mixpultu nevymiznú asi nikdy.

Avšak s nástupom moderných technológií, oblúbených DJ softvérov, lepších formátov digitálnej hudby, streamovacích služieb, systémov synchronizácie s ostatnými časťami show ako sú svetlá, videoprojekcie je pre Dj-ov na cestách výhodné mať "všetko v jednom. Pritom sa na výber ponúka v zásade tri riešenia :

  • jednoduchý hardvérový kontroler ,ktorým "iba" ovládame Dj-ský softvér v počítači.
  • Kvalitnejšia DJ konzola ktorá okrem ovládania hudobného softvéru, obsahuje vlastný zvukový D/A prevodník,takže umožnuje  pripojenie mikroffóhu, slúchadiel, dalších prehrávačov a podobne často na profesionálnej úrovni.
  • DJ konzola stand alone, dokáže to čo predošlé dve, ale má už v sebe vserko potrebné- vstupy SD USB, SSD  ( niektoré aj CD mechaniku) procesor, Displej.Je teda celôkom nezávislá,a netreba ju pripájať k počítaču.
 Denon DJ PRIME 2 Profesionálna DJ kozola  Denon DJ PRIME 2 Profesionálna DJ kozola
Nový Na objednávku
Značka: DENON DJ Skladová dostupnosť: Na objednávku
Denon DJ Prime 2 všetko v jednom samostatnom zariadení, bez potreby nosiť zo sebou PC / Mac.Výkonný procesor, ovládanie gestami prostredníctvom 7 "dotykového displeja, robustné kovové telo, vymenitelný..
1,499,00€ Bez DPH:1,249,17€
 Denon DJ PRIME 4  Profesionálna DJ kozola  Denon DJ PRIME 4  Profesionálna DJ kozola
Nový Na objednávku
Značka: DENON DJ Skladová dostupnosť: Na objednávku
 Denon DJ Prime 4 všetko v jednom samostatnom 4 kanálovom systéme zariadení, bez potreby nosiť zo sebou PC / Mac.Výkonný procesor, ovládanie gestami prostredníctvom 10 "dotykového displeja, robustné kovov&..
1,799,00€ Bez DPH:1,499,17€
Denon DJ PRIME GO Stand alone DJ konzola Denon DJ PRIME GO Stand alone DJ konzola
Nový Na objednávku
Značka: DENON DJ Skladová dostupnosť: Na objednávku
Priprav sa, Hraj svoj set, Zálohuj a Zbal. Kedykoľvek, kdekoľvek! Nabíjateľná batéria, all in one  ovládanie  s technológiou WiFi Streaming, dotykový HD displej,dva mikrofónové vstupy, multifunkčné pady..
1,099,00€ Bez DPH:915,83€
Značka: Numark Skladová dostupnosť: Na dotaz
Kompaktné stereo audio zariadenieSTEREO|iO je prepojovacie zariadenie, ktoré slúži k prevodu analogového signálu do digitálného. RCA konektory umožňujú pripojenie akéhokoľvek audio zariadenia, napr. mixážného pultu alebo gramofónu. K pripojeniu s PC alebo MACem slúži USB port. Môžete pripojiť phono ..
47,00€ Bez DPH:39,17€
Značka: Numark Skladová dostupnosť: 2-3 dni
MIXDECK Express je plnohodnotný DJský ovládač, ktorý je dodávaný s DJským softwarom pre použitie digitálnych hudobných knižníc. Ponúka tiež dva vstavané CD prehrávače, ktoré vám umožnia hrať z CD alebo MP3 CD. Okrem toho môžete ešte použiť USB flash disky a to všetko mixovať na j..
618,00€ Bez DPH:515,00€
Denon MC6000-MKII Denon MC6000-MKII
Na objednávku
Značka: DENON DJ Skladová dostupnosť: Na objednávku
MC6000 MKII: Profesionálna mixovacia DJ konzola, ktorá funguje samostatne, no dá sa použiť aj ako controler. V balení sa Okrem samotnej konzoly nachádza ja SW Serato DJ Intro, ktorý je upgradeovateľný na verziu Serato DJ. Predný panel MC 6000 MkII ponúka snáď všetky možnosti, ktoré modrený DJ potreb..
619,00€ Bez DPH:515,83€
Denon MC7000 Denon MC7000
Na objednávku
Značka: DENON DJ Skladová dostupnosť: Na objednávku
MC7000:  Profesionálna mixovacia DJ konzola so vstavanou dvojicou USB rozhraní pre pripojenie k dvom počítačom naraz. V balení sa Okrem samotnej konzoly nachádza ja trojica Serato DJ Expansion Packov. Predný panel MC 7000 ponúka snáď všetky možnosti, ktoré moderný DJ potrebuje - Pitch contro..
999,00€ Bez DPH:832,50€
Denon MCX8000 Denon MCX8000
Na objednávku
Značka: DENON DJ Skladová dostupnosť: Na objednávku
MCX8000:  Samostatný DJ player a kontroler. MCX8000 je DJ player a kontroler, ktorý umožňuje DJ-om využívať všetky jeho funkcie bez použitia počítača. Tento mix, player a kontroler v jednom je poháňaný svojím vlastným zvukovým softwareom Engine 1.5, ktorý sa stará o všetku prácu, na ktorú st..
1,299,00€ Bez DPH:1,082,50€
Zobrazujem od 1 do 8 zo 8 (1 strán)
Opýtajte sa otázku na produkt
* Meno:
* Emailová adresa:
Telefón:
* Otázka:
* Overovací kód:
Poslať otázku